Okouzlující oči♥

16. ledna 2009 v 20:11 | MilíQ xP

Jak zvětšit malé oči?
Do vnitřního koutku naneste světlejší stín,můžete vyzkoušet bílou perleť,která váš pohled rozzáří.Navíc perleťové oční stíny jsou to pravé pro malé oči ,opticky je zvětší.Vnější koutek oka naopak orámujte tmavým stínem.Těsně pod obočí naneste opět světlý stín.U malých očí se vyvarujte malování linek,pokud jste na linky zvyklá nedotahujte je až do koutku,oko tím opticky ještě zmenšíte!

Jak líčit příliš velké oči?
Celé víčko poprašte tmavým stínem.Oči orámujte tmavou linkou,která oko ohraničí a tím ho opticky zmenší.U velkých očí nelíčíme spodní víčko.Na tyto oči nepoužívejte perleťové stíny!

Oči daleko od sebe
Tmavý stín naneste ke kořenu nosu,světlý stín do vnějšího koutku.Můžete oči zvýraznit linkou,ale malujte ji víc ke kořenu nosu,tím oči přiblížíte.

Oči blízko u sebe
Je to pravý opak líčení očí daleko od sebe.Světlý stín do 2/3oka a 1/3 oka bude tmavší.Linku začněte malovat až za první řasou.

Oči s převislými víčky
Zvolíme jemnější líčení,matné stíny a neutrální barvy.U těchto očí nepoužívejte perleť,zvyraznily byste vrásky!Pokud máte převislá víčka naneste světlý stín,řasenku a zaměřte se spíš na obočí a rty:-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.