Druhy manikůr

16. ledna 2009 v 19:28 | MilíQ xP |  Beauty
Gelové nehty bez tipů

Gelová modeláž uv gelem - šablonová technika

U této gelové modeláže se šablonovou technikou se nepoužívají tipy ani lepidla, je tedy k nehtům šetrnější. Před modeláží se nehty upraví a očistí a pak už se pracuje jen s uv gelem.

Gelová modeláž stojí asi 790Kč

Gelové nehty

Modeláž nehtů uv gelem

Před samotnou modeláží předchází očištění a upravení vlastních nehtů. Po nalepení tipů - umělých nehtů a jejich zapilování se nanáší gel, který se zapéká v uv lampě. Podle přání zákaznice se nanáší francouzská manikúra bílá nebo barevná. Gelové nehty působí zcela přirozeně a jsou pevné.

Akrylové nehty

Modeláž nehtů uv akrylem

Před samotnou modeláží nehtů předchází opět základní úprava vlastních nehtů. Po nalepení tipů - umělých nehtů a jejich zapilování nanášíme uv akryl, neboli pryskyřici a zapékáme v uv lampě. Akrylové nehty jsou vždy hrubší než gelové. I u této modeláže s akrylem lze provést permanentní francii. Tento uv akryl nezapáchá.


Permanentní francie

Permanentní neboli francouzská manikúra

Permanentní francie je zvýraznění volného okraje nehtu bílou nebo libovolnou barvou gelu či laku. Permanentní je proto, že se neoloupe ani nepoškodí. Nanáší se nejlépe pod gel, kde je také nejefektivnější.


Potažení nehtů

Potažení přírodního nehtu gelem

Pro ty z vás, které upřednostňujete přírodní nehty, ale nejste spokojené, protože Vám na nich lak vydrží maximálně 2 dny nebo je máte měkké a tenké, je tady potažení nehtů gelem. Tato metoda nehet nepoškozuje a samotný nehet zpevňuje. Pak Vám lak vydrží i 2 týdny a ruka je stále upravená
Japonská manikúra

P.shine - japonská manikúra

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P. Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P. Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka.

Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty se mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P. Shine odstranil. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva je za 2 - 3 týdny.

Metoda je vhodná pro ženy i muže.

Manikúra

Klasická manikúra

Manikúra je základní očištění nehtového lůžka, odstranění kůžiček a jejich změkčení výživným olejíčkem, zkrácení a zapilování nehtu do tvaru. Nehty se mohou lakovat anebo aplikujeme P.shine pro výživu.

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.