Bohaté a husté řasy

16. ledna 2009 v 17:37 | MilíQ xP |  Beauty
Umělé řasy jsou rychlým a efektivním prostředkem k dosažení sexy hlubokého pohledu. Nechte si je na zvláštní příležitosti a večerní líčení, na denní nošení by spíš působily laciným dojmem, navíc dlouhodobé nošení může způsobit podráždění očí kvůli lepidlu či dokonce nepříjemnou oční infekci. Občas si je však s radostí a bez obav dopřejte.

Umělé řasy se dají koupit v drogeriích, bižuteriích i kosmetických salonech. Můžete si pořídit buď řasový oblouk, na kterém jsou řasy navázány za sebou nebo trsy řas, se kterými můžete více experimentovat, vypadají více přirozeně a opticky otevřou oči.

Co se týče jejich délky, k dostání jsou řasy krátké, středně dlouhé a dlouhé. Na výběr jsou klasické černé druhy, ale také zlaté, stříbrné, či jiné barevné variace. Jejich cena se pohybuje okolo stokoruny, lepidlo na řasy pak od 150,- Kč. Řasy vybírejte vždy kvalitní.

Jak na umělé řasy
Jejich aplikace není zdaleka tak složitá, jak může vypadat.

Než nalepíte řasy, nakreslete podél vlastních horních řas linku černou nebo tmavě hnědou tužkou, kterou jemně rozmažte. Dosáhnete efektu kouřových očí a zároveň šikovně zamaskujete přechod mezi vlastními a umělými řasami. Použijte kleštičky na řasy a natočte své vlastní řasy.

Naneste malé množství speciálního lepidla na prst, lehce potřete okraj celého oblouku (či jednotlivého trsu) a chvilku počkejte.
  • Aplikujte řasy co nejblíže k vašim vlastním řasám. Přitlačte umělé řasy nad svoje řasy. Pokud nanášíte jednotlivé řasy, začněte u vnějšího koutku a postupujte směrem k nosu. Pro přirozený efekt postačí jen několik trsů na celého oko. Půl minuty je nechte schnout.
  • Po aplikaci naneste vrstvu řasenky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.